Back 

بخش همکاران
 

پس از ورود به سایت صفحه زیر را مشاهده می کنید.

ورود اعضا

  2- پس از مشاهده این صفحه ، در قسمت ورود اعضا ، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و سپس روی گزینه ورود کلیلک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\20.jpg

3-  پس از ورود می توانید تور و یا بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.

رزرو تور

4- ابتدا روی آیکن تور کلیک کرده و وارد صفحه مربوطه شوید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\3.jpg

 

5- در این مرحله باید مسیر رفت ( سفر از)  و مسیر برگشت (به ) و همچنین تاریخ مورد نظر ( جستجوی تاریخ از تا ) خود را تعیین کنید.  نکته مورد توجه این است که جهت نمایش دقیق تر تورها بهتر است  گزینه های مربوط به  تور را پر نکنید ( 4 گزینه آخر). سپس بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\4.jpg

6- در این مرحله یک جدول که لیستی از تورهای موجود در تاریخ و مسیر مورد نظر شماست نمایش داده می شود و شما می توانید تور مورد نظر خود را رزرو کنید.  برای اینکار روی گزینه رزرو ،سمت چپ جدول  کلیک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\5.jpg

 

 

 

7- در این مرحله  صفحه مربوط به انتخاب تعداد نفرات را تعیین کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\6.jpg

8- تعداد نفرات مسافران را انتخاب می کنید سپس روی گزینه انتخاب افراد کلیلک کنید. بعد از رزرو وارد صفحه ای می شوید که باید تعداد نفرات را مشخص کنید. برای انتخاب تعداد نفرات چند گزینه وجود دارد  که شامل بزرگسال (12 سال به بالا) ، کودک (2 تا 12 سال با تخت )، کودک ( 2 تا 5 سال بدون تخت )، نوزاد زیر 2 سال. که بر اساس رده سنی مسافران یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و تعداد نفرات را وارد کنیدC:\Users\HANIEH\Desktop\7.jpg

9- بعد از اینکه تعداد نفرات را انتخاب کردید ، نوبت به انتخاب نوع اتاق میرسد. در این مرحله برای انتخاب نوع اتاق مورد نظر خود روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\8.jpg

 

 

10- بعد از انتخاب نوع اتاق نوبت به پر کردن مشخصات مسافران می رسد. در این مرحله باید مشخصات مسافران را با دقت وارد کنید. توجه داشته باشید که حتما نام و نام خانوادگی مسافر حتما به لاتین باشد و شماره پاسپورت و تاریخ تولد و گروه سنی با دقت وارد شود. و در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

 

 

C:\Users\HANIEH\Desktop\9.jpg

 

 

 

 

 

11-  پس از ثبت نام مسافران ، وارد این صفحه شده و می توانید واچر هتل ، قرارداد مسافر ، قرارداد همکار و بلیط الکترونیک  را دریافت کنید. توجه داشته باشید که این مدارک کاملا قانونی بوده و قابل ارائه به مسافر می باشد.

C:\Users\HANIEH\Desktop\10.jpg

رزرو بلیط

12- جهت رزرو بلیط ، پس از ورود به سایت و وراد کردن نام کاربری و رمز عبور، گزینه بلیط را انتخاب کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\11.jpg

13- برای انتخاب بلیط دوطرفه روی گزینه  دو طرفه کلیک کنید. جهت جستجوی دقیق سیتم حتما گزینه با اختلاف و سپس عدد 7 را انتخاب کنید.   ( سیستم با اختلاف 7 روز قبل و بعد از تاریخ مورد نظر شما را جستجو و نمایش می دهد). سپس مبداء و مقصد خود را تعیین نموده و تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات مسافران را نیز تعیین کنید دقت کنید تعداد نفرات بر اساس سه رده سنی بزرگسال (12+) ،کودک (2 تا 12 ) و نوزاد (2-) می باشد که باید بر اساس رده سنی مسافر این سه گزینه پر شود.  سپس گزینه جستجو را کلیک کنید.                                                                                                            

14- بعد از جستجوی بلیط لیستی از بلیطهای موجود با مسیر و تاریخ مورد نظر شما ایجاد می شود و شما می توانید بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. به اینصورت که تاریخ مورد نظر خود، در لیست بلیطها ، را علامت زده و سپس بر روی گزینه  رزرو بلیط  کلیک کنید

                                             

15- بعد از این مرحله شما باید مشخصات مسافران را وارد کنید. توجه داشته باشید کهمشخصات مسافر را دقیق و لاتین وارد کنید وحتما مبلغ بلیط خریداری شده در بالای صفحه نمایش داده شود. سپس بر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

بلیط یکطرفه

16- برای رزرو بلیط یکطرفه وارد قسمت بلیط شده و گزینه یکطرفه را انتخاب کرده و جهت جستجوی دقیق سیتم حتما گزینه با اختلاف و سپس عدد 7 را انتخاب کنید.   ( سیستم با اختلاف 7 روز قبل و بعد از تاریخ مورد نظر شما را جستجو و نمایش می دهد). سپس مبداء و مقصد خود را تعیین نموده و تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات مسافران را نیز تعیین کنید دقت کنید تعداد نفرات بر اساس سه رده سنی بزرگسال (12+) ،کودک (2 تا 12 ) و نوزاد (2-) می باشد که باید بر اساس رده سنی مسافر این سه گزینه پر شود.  سپس گزینه جستجو را کلیک کنید.                                                                                                            

C:\Users\HANIEH\Desktop\12.jpg

17- در این مرحله لیستی از بلیطهای یکطرفه در تاریخ و مسیر مورد نظر شما ایجاد می شود که شما با کلیک بر روی تاریخ مورد نظر خود ،  مانند بلیط دو طرفه وارد  صفحه مشخصات مسافران میشوید.  پس از وارد کردن مشخصات مسافران، بلیط خود را ثبت کرده و بلیط الکترونیک را دریافت کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\13.jpg

 

 

 

 

گزارشات

18- برای مشاهده رزرو هایی که انجام داده اید ، می توانید وارد گزارشات شده و از رزروهای خود مطلع شوید و همچنین می توانید با کلیک بر روی شماره رفرنس رزروها واچر یا بلیط و یا قراردادها را دریافت کنید. و همچنین می توانید هزینه های تور و بلیط ، کمیسیون آژانس و کمیسیون کانتر و همچنین تعداد مسافرانی که تا کنون ثبت کرده اید را مشاهده کنید.