Back 

 

بخش مسافر

1- پس از ورود به سایت این صفحه را مشاهده می کنید. در این صفحه می توانید تورهای مختلفی که توسط آژانس برگزار می شود را مشاهده کنید شما می توانید برای دیدن محتویات پکیج ها بر روی آنها کلیک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled-1.jpg

2- پس از کلیلک بر روی مسیر مورد نظر خود وارد صفحه ای می شوید که پکیج های متعدد آن مسیر را می توانید مشاهده کنید. برای مشاهده مشخصات کامل تورها باید بر روی هر بسته کلیک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\01.jpg

 

3- بعد از کلیک بر روی  بسته مورد نظر خود ، لیستی از تورهای موجود که بر اساس نام هتل گروه بندی شده اند، در آن بسته می توانید مشاهده کنید. در ستون سمت راست می توانید نام هتل رامشاهده کنید و در ستون سمت چپ ، قیمت و تاریخهای برگزاری تور را مشاهده می کنید.

برای رزرو تور  بر اساس هتل مورد نظر خود ، در قسمت انتخاب تاریخ  ، تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه رزرو کلیک کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled-12.jpg

4- بعد از رزرو وارد صفحه ای می شوید که باید تعداد نفرات را مشخص کنید. برای انتخاب تعداد نفرات چند گزینه وجود دارد  که شامل بزرگسال (12 سال به بالا) ، کودک (2 تا 12 سال با تخت )، کودک ( 2 تا 5 سال بدون تخت )، نوزاد زیر 2 سال. که بر اساس رده سنی مسافران یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و تعداد نفرات را وارد کنید. در نظر داشته باشید که حتما بر اساس شهر محل زندگی و منطقه ای که در آن سکونت دارید، و یا آژانس خاصی که با آن کار می کنید نام کارگزار خود را انتخاب کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled2.jpg

5- برای انتخاب تعداد نفرات چند گزینه وجود دارد  که شامل بزرگسال (12 سال به بالا) ، کودک (2 تا 12 سال با تخت )، کودک ( 2 تا 5 سال بدون تخت )، نوزاد زیر 2 سال. که بر اساس رده سنی مسافران یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و تعداد نفرات را وارد کنید. در نظر داشته باشید که حتما بر اساس شهر محل زندگی و منطقه ای که در آن سکونت دارید، و یا آژانس خاصی که با آن کار می کنید نام کارگزار خود را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه انتخاب افرادکلیک کنید.

 

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled3.jpg

 

6- بعد از انتخاب افراد ، باید نوع اتاق را انتخاب کنید که در این مرحله انواع اتاقها براساس تعداد مسافران و رده سنی مسافران ، را مشاهده کنید و نوع اتاق خود را انتخاب کنید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled5.jpg

7- بعد از انتخاب نوع اتاق نوبت به پر کردن مشخصات مسافران می رسد. در این مرحله باید مشخصات مسافران را با دقت وارد کنید. توجه داشته باشید که حتما نام و نام خانوادگی مسافر حتما به لاتین باشد و شماره پاسپورت و تاریخ تولد و گروه سنی با دقت وارد شود در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

 

 

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled-6.jpg

8- بعد از انتخاب نوع اتاق نوبت به پر کردن مشخصات مسافران می رسد. در این مرحله باید مشخصات مسافران را با دقت وارد کنید. توجه داشته باشید که حتما نام و نام خانوادگی مسافر حتما به لاتین باشد و شماره پاسپورت و تاریخ تولد و گروه سنی با دقت وارد شود.  یک نکته مهم اینکه در صورتیکه با آژانس خاصی در ارتباط هستید و قصد دارید تور مورد نظر خود را از آن آژانس خریداری کنید در قسمت ارسال درخواست به حتما نام کانتر مربوطه را انتخاب کنید.در غیر اینصورت رزرواسیون را انتخاب کنیدو در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled7.jpg

9- بعد از اینکه عملیات ثبت نام انجام شد سیتم ثنت نام شما را تأیید می کند و یک کد رفرنس برای پیگیری ثبت نام،می دهد.  اینک نوبت به پرداخت هزینه تور می شود که اینکار نیز به صورت آنلاین انجام می شود. در این مرحله باید بر روی گزینه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا وارد مرحله بعد پرداخت آنلاین شوید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled8.jpg

10- در این مرحله کلیه موارد ذکر شده را وارد کرده و در نهایتبر روی گزینه تأیید کلیک کنید . پس از اینکار سیستم یک شماره پیگیری می دهد که شما باید آنرا تا زمان سفر به همراه داشته باشید.

C:\Users\HANIEH\Desktop\Untitled11.jpg

در صورت بروز هرگونه مشکلی، حتما با مدیریت سایت تماس  بگیرید.

 

                                                                     Tel: 021- 22 000 563

                                               Email: info@avigroup.ir